آمپلی فایر ماشین های برتر در سال 2018

آیا میزان صدای ضبط خودروی شما ، برای شما مهم است ؟ آیا فکر میکنید که صدای موسیقی هنوز به اندازه ی کافی بلند نیست ؟ این به این دلیل است که ضبط های خودرو ، توان محدود و مشخصی دارند .اگر میخواهید که میزان صدای ضبط خودروی خود را افزایش دهید ، باید یک آمپلی فایر ماشین بخرید.

آمپلی فایر ها ، میتوانند ، بدون اینکه وضوح صدا پایین بیاید ، صدای ضبط خودروی شما را افزایش دهند.آنها ، وسیله ای عالی هستند که چیزیی غیر از ضبط های کارخانه ای خودرو هستند .اگر بلندگوهای جدیدی ، روی خودروی خود نصب کرده اید ، آمپلی فایر ها میتوانند ، میزان قدرت بلندگوها را افزایش دهند.

در حال حاضر ، هزاران نوع آمپلی فایر وجود دارد ، که برای راحت تر کردن خرید شما ، لیستی از بهترین آمپلی فایر ها ، برای ماشین هایی که در حال حاضر در بازار وجود دارند ، را معرفی کرده ایم.

مدلوزن (براساس واحد پوند)ابعاد (براساس اینچ)قیمت
BOSS AUDIO R1100M Riot4.83.9*12.6*13
R500X1D Prime5.42*6.8*8.5
 Pioneer GM-D860175*13*11قیمت این بلندگو را در سایت پاورز ببینید.
Alpine MRV-M500510.5*10*4.5
Kenwood KAC-M18041.43.1*5.9*6.8
 

آمپلی فایر ماشین BOSS AUDIO R1100M

دارای صدای بسیار بلند – برنده ی بهترین آمپلی فایر ی خودرو در سال 2018

boss car amplifier

حداکثر قدرت این آمپلی فایر ، 1100 وات است ، با آمپلی فایر ی Boss Audio R100M class A/B Monoblock ، مطمئن باشید که میزان صدای خودروی شما ، افزایش خواهد یافت. این آمپلی فایر ، بمی صدا را افزایش میدهد و گذرگاه های متغییر آن ، کمتر است. میتوانید به آسانی از راه دور ، ساب ووفر را کنترل کنید و میزان بمی صدا را به میزانی که میخواهید ، افزایش دهید.

این آمپلی فایر دارای ورودی های سطح بالا و پایین است که میتوانید به راحتی صدای ضبط خودروی خود را افزایش دهید.لوگوی BOSS ، رنگ پس زمینه ی آبی دارد که باعث میشود که ظاهر این آمپلی فایر ، شیک شود.

این آمپلی فایر برای کسانی که برای بار اول این آمپلی فایر را میخرند ، ارزش بسیار خوبی دارد.اگر با این آمپلی فایر ، درست کار کنید ، میتوانید تا 6 سال از آن استفاده کنید.

 

 آمپلی فایر ماشین Rockford Fosgate R500X1D Prime

rockford amplifier

آمپلی فایر ی Rockford Fosgate R500X1D Prime در دسته ی D  قرار میگیرد و دارای یک کانال آمپلی فایر است. آمپلی فایر های دسته ی D ، بسیار با کیفیت هستند و مصرف شارژ ، کمی دارند.

طیف فرکانس آنها ، بین 200 تا 250 هرتز است.میتواند با 2 اهم و 500 وات یا با 2 اهم و 300 وات ، کار کند.کنترل از راه دور (کنترل سطح پانچ) باعث میشود که شما بتوانید ، صدای موسیقی خود را تنظیم کنید و موسیقی خود را با میزان بمی صدایی که دوست دارید ، بشنوید.

دارای یک مبدل حرارتی آلومینیومی ، جلوگیری از اتصال کوتاه و جلوگیری از جریان بیشینه ، برای افزایش دوام است.

 

آمپلی فایر ماشین Pioneer GM-D8601

pioneer amplifer

طراحی جمع و جور این آمپلی فایر ، باعث نصب آسان آن میشود.آمپلی فایر ی Pioneer GM-D8601 ، ثابت کرده است که اشیای بزرگ میتواند در بسته های کوچک قرار گیرد و تا 1600 وات ، نیرو را تامین کنند ! این آمپلی فایر ، جزو آمپلی فایر های دسته ی   D  است و دارای متغییر LPF است.

Pioneer از تکنولوژی خاصی در آمپلی فایر های خود استفاده میکند ، بطوریکه اگر حرراتی را در داخل آمپلی فایر  ، حس کند ، سطح ورودی را افزایش میدهد تا دوام آمپلی فایر ، افزایش یابد.این کاهش خطر اسیب ، ناشی از قدرت بالای ورودی های آمپلی فایر است و به همین دلیل ، شما میتواند براحتی به چندین ساب ووفر ، وصل شوید.

با استفاده از تنظیم از راه دور ، بمی صدا را به میزان دلخواه خود ، تنظیم کنید.فیلتر گذرگاه متغییر پایین آن ، به شما این اجازه را میدهد که موزیک خود را جوری که میخواهید تنظیم کنید.

 

آمپلی فایر ماشین Alpine MRV-M500

alpine amplifier

این آمپلی فایر ی V-Power کم حجم است ، اما در هنگام استفاده ، باید پانچ شود.این آمپلی فایر در دسته ی D آمپلی فایر ها قرار میگیرد ، برای همین ،  در طی استفاده  از این آمپلی فایر ، بمی صدا واضح خواهد بود.

طراحی مدار و سینک حرراتی آمپلی فایر ی Alpine MRV-M500 ، به گونه ای است که بتدریج ، حررات را برای افزایش دوام و اعتبار ، کاهش میدهد.تکنولوژی تصحیح خطای داخلی دوگانه ی این آمپلی فایر ، باعث میشود که فرکانس بالا ، خش خش کم و یک عامل محرک عالی ، داشته باشید.این آمپلی فایر ، سیگنال ورودی را مورد تجزیه و تحلیل قرار میدهد و این سیگنال را از طریق پردازنده ، مورد تجزیه و تحلیل قرار میدهد و آن را دوبار ، تصحیح میکند.

این آمپلی فایر ، همچنین دارای یک منبع تغذیه ی MOSFET ، کنترل از راه دور باس  و یک فیلتر گذرگاه پایین متغییر است.

 

آمپلی فایر ماشین Kenwood KAC-M1804

kenwood amplifier

آمپلی فایر ی شماره ی پنجم ، آمپلی فایر ی Kenwood KAC-M1804 ، است.صفحه ی مدار پوشانده شده ی این آمپلی فایر ، علاوه بر استفاده در خودروها ، برای استفاده های دریایی و تمام وسایل نقلیه ی زمینی ، نیز مناسب است.این آمپلی فایر ی فوق العاده ی جمع و جور ، براحتی نصب میشود . این آمپلی فایر در دسته ی D  آمپلی فایر ها قرار میگیرد و میتواند تا 400 وات نیرو را تامین کند و طیف فرکانسی آن ، بین 20 تا 20000 هرتز است.

آمپلی فایر ی KAC-M1804 از منبع تغذیه ی MOSFET استفاده میکند و دارای طراحی سینک حرارتی نزولی است.ویژگی تغییر شکل سیگنال این آمپلی فایر ، باعث میشود که نیاز به یک منبع جداگانه کنترل از راه دور ، نداشته باشیم.

 

سرانجام تعیین بهترین آمپلی فایر ماشین در سال 2018

گزینه های زیادی در مورد خرید آمپلی فایر ها ، برای خودروها ، وجود دارد.لیست بالا ، بهترین برندهای آمپلی فایر ی خودرو، را معرفی کرد.توجه به نیروی RMS  باعث میشود که آمپلی فایر ، بتواند با بلندگوی ماشین ، تطبیق پیدا کند.تصمیم بگیرید که میخواهید آمپلی فایر ی شما ، چند کانال داشته باشد تا سیستم ی صوتی خودروی شما ، بتواند بیشترین صدا را تولید کند.

ما زمان زیادی را صرف بروزرسانی خودروی خود میکنیم ، پس سیستم صوتی خودروی خود را ارتقا میدهیم تا سرمایه گذاری خوبی در این زمینه انجام دهیم و سیستم صوتی مناسبی داشته باشیم .بخشی از این فرآیند بروزرسانی ، نصب آمپلی فایر است.راه های دیگری نیز برای بروزرسانی خودرو ، وجود دارد که تعدادی از آنها ، بسیار مقرون به صرفه است.

اگر شما در حال خواندن این مقاله هستید ، ممکن است به بهترین مارک ساب ووفر و طبقه بندی سیستم های صوتی ما ، علاقه مند شوید و میتوانید به آدرس لینک های موجود در متن مراجعه کنید.

منبع عکس ها : Amazon.com